Background

A është AtakBet i besueshëm? Cilat janë metodat e depozitimit?


Atakbet është një faqe interneti kumari me një reputacion të madh që funksionon që nga viti 2014. Sot është një nga faqet më të mëdha dhe më të besueshme të basteve në botë. Atakbet ka marrë shumë vlerësime pozitive nga lojtarët dhe kritikët, për shkak të cilësisë së lartë të shërbimit ndaj klientit, tarifave të ulëta dhe pagesave të shpejta. Kompania ka qenë në biznes për aq kohë sa nuk ka probleme të mëdha me hakerat ose mashtruesit që përpiqen të vjedhin paratë ose informacionin tuaj personal.

Atakbet

Atakbet është një faqe bastesh dhe një kazino në internet. Kompania funksionon që nga viti 2013 dhe u ofron lojtarëve shërbime dhe shpërblime të shkëlqyera. Prandaj, nëse dëshironi të provoni shërbimet e tyre ose të luani në një nga kazinotë e tyre, ju rekomandojmë të krijoni një llogari në Atakbet.
Aplikacioni mund të shkarkohet në çdo pajisje, duke përfshirë tabletët ose smartfonët. Ju nuk keni nevojë për ndonjë softuer të veçantë sepse gjithçka që duhet të bëni është të hapni shfletuesin tuaj të internetit dhe të ndiqni udhëzimet që shfaqen gjatë regjistrimit (zgjat vetëm pesë minuta).

Atakbet është një faqe e re bastesh sportive që funksionon që nga viti 2014. Kompania është themeluar në Austri, por ka zyra në Evropë dhe Azi.
Atakbet është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), që do të thotë se është i sigurt për t'u përdorur si një libër sportiv në internet. Ai gjithashtu ka licenca nga rregullatorë të tjerë me reputacion si Betway dhe 888poker, duke e bërë atë një nga rezervistët më të besuar në internet sot.Ndërfaqja e Atakbet është shumë miqësore për përdoruesit dhe e lehtë për t'u naviguar, gjë që e bën të shkëlqyeshme nëse sapo po filloni bastet në ekipet ose ngjarjet tuaja të preferuara!

Numri i lojtarëve: 200,000 +

●AtakBet është një kazino shumë e njohur në internet me mbi 200,000 lojtarë.
●I sigurt dhe i besueshëm.

Vendet e lejuara: Të gjitha vendet me një rrjet të besuar dhe rregullore ligjore.

AtakBet është i disponueshëm në të gjitha vendet me një rrjet të besueshëm dhe rregullore ligjore.
Sajti ka provuar praninë e tij në më shumë se 100 vende, por nuk ka të bëjë vetëm me të pasurit një reputacion të mirë: AtakBet gjithashtu ka kushtet e nevojshme teknike për të siguruar që lojtarët të mund të shijojnë përvojën e tyre pa asnjë problem.

Metodat bankare: Visa, MasterCard, Maestro, Skrill, Neteller dhe Sofort Banking.

AtakBet është i disponueshëm në vendet e mëposhtme:
●Shtetet e Bashkuara.
●Kanada.

●Australi, Zelanda e Re dhe Afrika e Jugut.

Shuma maksimale e depozitës: 50 EUR / 15 USD / 1250 RUB / 1000 PLN / 3000 CNY.
Shuma minimale e depozitës është 15 USD. Për shumën maksimale të depozitës, ju mund të zgjidhni midis 50 EUR dhe 1250 RUB.
Ju mund të paguani depozitën tuaj në disa mënyra të ndryshme:
●Cash - Më e lehtë për t'u paguar me para në dorë (kjo funksionon në ATM). Disa banka gjithashtu ofrojnë këtë opsion.
●Kartë Krediti/Debiti - Nëse keni një kartë krediti ose debiti nga një nga bankat e mëposhtme: American Express, Visa dhe MasterCard, atëherë kjo metodë mund të përdoret gjithashtu! Vini re se shumica e kartave paguajnë një tarifë shtesë (deri në 3%) për t'u përdorur për pagesat në internet.

Shuma minimale e depozitës: 1 EUR ose 1 $ / 1,85 RUB / 150 PLN / 3 USD.

Shumat minimale të depozitave ndryshojnë sipas monedhës:
●1 EUR ose 1 $ / 1,85 RUB / 150 PLN / 3 USD
●3 000 Cny

A është AtakBet i besueshëm? Cilat janë metodat e depozitimit?

Atakbet është një faqe e besueshme dhe e sigurt. Ka vite që është në treg, që do të thotë se ka kohë për të fituar terren. Kjo do të thotë gjithashtu se reputacioni i saj do të jetë më i fortë se faqet e reja.
Atakbet u ofron përdoruesve të saj një ekip të shkëlqyer shërbimi ndaj klientit që mund t'ju ndihmojë të zgjidhni gjithçka nëse keni ndonjë problem ose pyetje në lidhje me llogarinë tuaj. Ekipi mbështetës në Atakbet është i disponueshëm 24/7 dhe do të përgjigjet brenda disa minutave nga marrja e mesazhit ose telefonatës tuaj nëpërmjet emailit ose sistemit të bisedës live (që ata ofrojnë) në faqen e internetit.

Atakbet është një kazino shumë e besueshme në internet. Ka të gjitha tiparet dhe shpërblimet e nevojshme për t'i mbajtur lojtarët të lumtur. Shuma maksimale e depozitës është mjaft e lartë për shumicën e lojtarëve, por ofron gjithashtu shumë mënyra të tjera pagese që e bëjnë të lehtë për këdo që të luajë në këtë sajt.

Prev Next