Atakbet Para Yatırma Seçenekleri

Atakbet Para Yatırma Seçenekleri

Atakbet Para Yatırma Seçenekleri para yatırma, değişik alternatifler vasıtası ile çok kısa vakit bölgende derhal tamamlanabilir.

Papara: Firmanın canlı yardım bölümüne bir kere tıklayın. Buradaki görevliye büronun Papara hesap numarasının ne bulunduğunu aksilik. Size en kısa vakit bölgende yardımcı olacaktır. Daha sonra Papara sitesine giriş işlemini kullanıcı adı ve şifre üzerinden gerçekleştirin. Para yatırma kısmına gelin. Firmanın Papara hesap numarasını buraya girin. En az 100 TL transfer şansınız var. Buna ilgi ederek seviyesi belirtin. İşlemi onaylamanızın derhal sonrasında paranın yatırılması sağlanmış olur.

Hızlı Havale: Son yıllarda en çok sarf edilen transfer tekniklerinin içerisinde bulunuyor. Bunun asli sebebi ise hızlı olmasıdır. Firmanın resmi sayfasından işlemler gerçekleştirilebilir. Yatırım teknikleri içerisinde yapılacak belirleme edilen hızlı havale seçimi sonrasında aniden çok bankanın ismi listelenir. Hangisinde hesaplarınız varsa onu seçin. Daha sonra sistem sizi bankanızın para yatırım sayfanıza bağlar. Buraya kullanıcı adı ve internet bankacılığı şifresiyle giriş yapmanız gerekmekte. Daha sonra en az transfer 100 TL olacak şekilde işlemleri tamamlayabilirsiniz. Son derece güvenli bir tekniktir.

Bitcoin: Dünyanın en çok ilgi gören kripto paralarından birisi belirleme edilen Bitcoin ile yatırım işlemleri çok hızlı bir biçimde tamamlanıyor. Süreç ise çok uzun sürmüyor. Bet bürosunun resmî sitesinde çevrimiçi olun ve yatırım kısmına giriş yapın. Daha sonra Bitcoin seçimini gerçekleştirin. En az 100 TL transfer şansınız bulunduğunu unutmayın. Daha sonra sistem size bir cüzdan kodu verecektir. Özel karakterlerden meydana gelen bu kodu hiçbir şekilde kaybetmeyin. Hatta bir kıyıya not etmeniz çok mantıklı olacaktır. Bitcoin cüzdan hesap sitesine girin ve para çek kısmına tıklayın. Gelecek belirleme edilen ekranın üzerinde iki farklı kutucuk bulunmaktadır. Bunlardan birisine tutarı girin. Diğerine, Atakbet sitesinin vermiş bulunduğu cüzdan kodunu yazın ve işlemi onaylayın. Artık para hesaba işlemiş olacaktır.

Jeton Cüzdan: Jeton cüzdan sanal bir transfer sistemi olarak ilgi çekmekte. Firmanın kabul etmiş bulunduğu tekniklerin içerisindedir. Süreç son derece açıktır. Yine bütün işlemler büronun resmi sayfasının üzerinden gerçekleştirilir. Online olmanızın sonrasında yatırım metotlar arasında belirleme edilen bu sistemi seçin ve ilerleyin. Sadece iki bulguyu vermeniz yeterlidir. Bunlardan birisi, 16 meydana gelen cüzdan kodudur. Bir de yatırım tutarını ifade etmeniz gerekmekte. Minimum tutar 5 TL olmalıdır. Bunu girdikten sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.

QR KOD: QR Kod, bir mobil sistem olarak ilgi çekiyor. Artık Türkiye’deki bütün bankalar açısından yayılan bu hizmet ile yatırım için bankanızın mobil uygulamasını derhal indirin ve sonrasında bunu kurun. İçinde çevrimiçi olun. Para transfer kısmına gelin. En az ne kadar yatırım gerçekleştireceğiniz karar verin. Site en az 50 TL kabul ediyor. Bunu belirtin. Daha sonra bahis sitesinde çevrimiçi olun ve aynı işlemleri buradan da yapın. Atakbet size bir kare kod sunacaktır. Ekranda görünür görünmez cep telefonuna geri dönün. Hemen kamerası açılacak belirleme edilen akıllı telefonunuza bu kodu tanıtın. İşlemler bu kadardır.

Cepbank: Mobil olarak tanımlanan bir diğer sistem ise cepbank tekniğidir. Yine bankanızın mobil uygulamanın derhal indirmeniz gerekmekte. Bunu hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulumun sonrasında kullanıcı adı ve şifreyle olun ilgili bölüme girin. İlk olarak gönderim seviyesini ifade edin. En az 50 TL olması lazım. Daha sonra T.C. kimlik numarası ve diğer kimlik verilerini girin. İki değişik telefon numarasının vurgulanması koşutlar. Bunlardan birisi alıcı, öteki ise gönderini kısmına yazılır. İşlemi onaylamanızın derhal sonrasında banka özel bir şifreyi size SMS ile gönderir. Alıcı olarak ifade edilmiş telefon numarasına gelir. Bu şifreyle birlikte Atakbet sitesindeki yatırım kısmına gelin. Kodu, ekrandaki yere girin. İsim, soyadı, T.C. kimlik numarası gibi verileri belirtmeyi unutmayın. Daha sonra bunu onaylayın. Para derhal hesaba geçer.

Bir cevap yazın